Ceník renovací péřových přikrývek a polštářů

Jakou činnost za cenu renovace musíme vykonat?

Čím je tvořena cena renovací péřových polštářů a přikrývek z vlastního peří?

 • 1

  OBJEDNÁVKA

  Vše začíná na prodejně zvážením donesené objednávky, abychom mohly posoudit co vše lze z doneseného peří můžeme pro vás renovovat. Objednávku zapíšeme pod číslo, které obdržíte i vy. Pod tímto číslem je evidována po celou dobu procesu renovace.
 • 2

  PŘÍPRAVA ZAKÁZKY

  Přesně podle objednávky začneme připravovat sypkovinu k ušití. Nastříháme požadované rozměry. Natáhneme na velký pracovní stůl, vypneme a připevníme ke stolu, vyznačíme kapsy a ušijeme pro plnění peřím. Staré přikrývky musíme párat a peří rozlišit podle kvality. Peří se na nasype do stroje a začíná proces čištění.
 • 3

  RENOVOVANÝ PRODUKT

  Sypek je ušitý, peří je vyčištěné. Dochází k přefuku vašeho již čistho peří do nově ušité sypkoviny, podle vašeho požadavku. Sypkovinu uzavřeme a dokončíme u přikrývky šití kapes, aby peří zůstalo rovnoměrně rozvrstveno. Vše realizujeme v domluveném termínu a ceně.
 • 4

  REKAPITULACE CENY

  Cena obsahuje: převzetí zakázky, párání, čištění peří, ušití sypkoviny, plnění sypkoviny, došití péřové přikrývky a péřového polštáře, vydání zakázky. Pozn. přídavek peří není součástí ceny