Ceník renovací péřových přikrývek a polštářů

Jakou činnost za cenu renovace musíme vykonat?

Čím je tvořena cena renovací péřových polštářů a přikrývek z vlastního peří?

 • 1

  OBJEDNÁVKA

  Vše začíná na prodejně zvážením Vámi donesené zakázky, abychom mohli posoudit co vše z doneseného peří můžeme pro Vás renovovat. Zakázce pak přidělíme číslo, které obdržíte i vy pro vyzvednutí. Pod tímto číslem je Vaše objednávka evidována po celou dobu procesu renovace.
 • 2

  PŘÍPRAVA ZAKÁZKY

  Přesně podle Vaší objednávky začneme připravovat sypkovinu k ušití. Nastříháme požadované rozměry, natáhneme daný rozměr sypkoviny na velký pracovní stůl, vypneme a připevníme ke stolu. Vyznačíme na ní kapsy a ušijeme pro plnění peřím. Staré přikrývky musíme rozpárat a peří rozlišit podle kvality. Peří z Vašich donesených starých polštářů a přikrývek (stále pod přiděleným číslem) nasypeme do stroje a začneme s jeho čištěním (viz. video k čištění peří).
 • 3

  RENOVOVANÝ PRODUKT

  Sypek je ušitý, peří je vyčištěné. Dochází k přefuku vašeho již čistého peří do nově ušité sypkoviny podle vašeho požadavku. Sypkovinu uzavřeme a dokončíme u přikrývky šití kapes, aby peří zůstalo rovnoměrně rozvrstveno. Vše realizujeme v domluveném termínu a ceně.
 • 4

  REKAPITULACE CENY

  Cena tedy obsahuje: převzetí zakázky, páráníčištění peří, ušití sypkoviny, plnění sypkoviny, došití péřové přikrývky a péřového polštáře, vydání zakázky (párání je u přikrývek zpoplatněno 50Kč/ks). Pozn. přídavek peří není součástí ceny